Kupno działki pod lokal użytkowy – czy to dobra inwestycja?

Kupno działki pod lokal użytkowy – czy to dobra inwestycja?

Rozważasz zakup lokalu użytkowego lub kupno działki? Jeśli chcesz ulokować wolne fundusze w pewną inwestycję, nieruchomości są bardzo dobrym kierunkiem. Ich wartość wciąż wzrasta, a wynajmem lokali zainteresowanych jest wiele firm, z którymi możesz podpisać intratne umowy. Rozwiń swój biznes i zyskaj dodatkowe fundusze na bezpiecznych inwestycjach.

Kupno działki – dla kogo jest dobrym wyborem?

Zakup lokalu użytkowego czy też kupno działki pozwoli Ci spełnić marzenia o własnej inwestycji, która może być traktowana jako dochód pasywny. Jeśli Twoja nieruchomość jest ulokowana w atrakcyjnej lokalizacji, na pewno nie będziesz narzekał na liczbę kontrahentów zainteresowanych wynajmem Twojego lokalu. Mowa tutaj o przedsiębiorcach prywatnych, a także dużych firmach, które chcą rozszerzać swoją działalność o kolejne placówki.

Czy warto kupić działkę?

Jeśli dysponujesz sporymi oszczędnościami, nie zastanawiaj się już dłużej! Powiedz sobie „kupię działkę lub lokal usługowy” i zrób krok w stronę dobrej inwestycji. Zastanawiasz się, komu wynająć nieruchomość? Możesz postawić na bezpieczną współpracę z siecią Żabka. Firma stale poszukuje nowych lokali, w których franczyzobiorcy mogą prowadzić sklepy. Wiedz, że co miesiąc w Polsce otwiera się 50 nowych Żabek. To dowód na to, że sieć znakomicie radzi sobie na rynku i dynamicznie się rozwija. Przed zgłoszeniem swojego lokalu, dowiedz się najpierw, jakie warunki powinien spełnić.

Kupno działki pod Żabkę – jaka powinna być?

Rozważasz kupno działki pod Żabkę? Musisz wiedzieć, że sieć ma pewne wymagania co do wynajmowanych nieruchomości. Firma preferuje lokale o powierzchni 70 m2 (sala sprzedażowa 45 m2) ulokowane na parterze i mające osobne wejście. Lokale powinny znajdować się w ciągu handlowym, przy zwartej zabudowie z dużą liczbą lokali mieszkalnych. Żabka znacznie chętniej podejmuje ponadto współpracę z właścicielami nieruchomości, które znajdują się w miejscowości liczącej ponad 10 000 mieszkańców. Pełna lista wymagań umieszczona jest na stronie internetowej Żabki.

Zakup działek – rozwiń swój biznes

Zakup działek to strzał w dziesiątkę! W zależności od tego, jakie masz fundusze, możesz zdecydować się na budowę mieszkań, lokali handlowych lub usługowych. Jeśli chcesz postawić na bezpieczną inwestycję, zdecyduj się na współpracę z siecią franczyzową. Spójrz na przykład wynajmu lokalu Żabce. To firma jest stroną w umowie, a nie franczyzobiorca, co już zabezpiecza Cię w razie niepowodzenia jego biznesu. Co więcej, Żabka zawiera umowę na 10 lat i bierze na siebie wszelkie koszty dotyczące przystosowania lokalu pod prowadzenie sklepu. Dodatkowo sieć stara się ustalić taką wysokość czynszu, która będzie satysfakcjonowała obie strony. Na pewno na tym nie stracisz!

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij